Sieć telefoniczna i komputerowa

Wychodząc naprzeciw nowym innowacyjnym technologiom, firma IRA- Inteligentne Rozwiązania Automatyki w swojej ofercie posiada nie tylko systemy sterowania oświetleniem czy klimatyzacją, ale również system sieci telefonicznej i komputerowej. Proponujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie teletechniki, umożliwiające łatwą i skuteczną komunikację z każdego miejsca w Państwa domu.

INTEGRACJA SIECI

Proponujemy integracje obu sieci telefonicznej z komputerową w jeden niezawodnie działający system. Obecnie odchodzimy od instalacji dedykowanych jednej sieci komputerowej lub telefonicznej zastępując je kablem teleinformatycznym, pozwalającym w prosty sposób połączyć je w jeden system, co wiąże się ze znacznym obniżeniem kosztów wykonania okablowania. Nie muszą Państwo inwestować osobno w wykonanie instalacji pod sieć komputerową oraz telefoniczną. Dzięki naszej pomocy zaoszczędzą Państwo nie tylko czas, ale i swoje pieniądze.

INNOWACJA I DESIGNE

Sieć to nie tylko kable i sterowniki, to także najnowszej klasy, designerskie oraz klasyczne aparaty i najnowocześniejsze komputery. W swojej ofercie posiadamy innowacyjne modele wiodących producentów na rynku. Jeżeli zależy Państwu na wysokiej funkcjonalności i oszczędności, są Państwo koneserami nowoczesnych rozwiązań, stawiają na designerski czy elegancki wygląd to zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy.

CO DAJE NAM INSTALACJA SIECI TELEFONICZNEJ I KOMPUTEROWEJ

Instalowane przez nas systemy zagwarantują Państwu:

  • wysoką jakość przekazywanych sygnałów
  • łatwa komunikację z każdego miejsca w domu
  • elastyczność w budowie i rozbudowie systemu
  • prosty przesył danych między użytkownikami
  • dowolność w konfiguracji systemu
  • integrację z innymi systemami