Domy przyszłości

Dom idealnie dopasowany do potrzeb Domowników

Układ i aranżacja poszczególnych pomieszczeń w domu, a także zastosowanie wielu nowoczesnych rozwiązań technologicznych – takich jak np. system sterowania oświetleniem czy wentylacja mechaniczna z klimatyzacją i rekuperacją – podporządkowane zostały nadrzędnemu celowi, którym była funkcjonalność idealnie dopasowana do potrzeb i oczekiwań domowników. Wszystkie pomieszczenia, z których korzysta się na co dzień, w tym także sypialnia z garderobą i łazienką, znajdują się na parterze budynku i nie wymagają ciągłego wędrowania po schodach.

Awangardowe apartamenty

Broniwoja 5 to 10 apartamentów oferujących nieporównywalny poziom luksusu i wygodę, w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i architektoniczne. Wizualnie olśniewająca architektura butikowa, łączy współczesną elegancję grafitowej cegły elewacyjnej z atrakcyjną praktycznością bezpiecznego, białego szkła laminowanego. Nowoczesny budynek z dużymi przeszkleniami, z sięgającymi od podłogi do sufitu oknami i zapewniającymi relaks, przestronnymi tarasowymi balkonami.

www.broniwoja5.pl

Dream House Konstancin-Jeziorna

Wyobraźmy sobie życie lub pracę na łonie natury, prawie na progu miasta. Pijąc kawę na tarasie można podziwiać konie, jelenie lub bażanty.

Oferowana nieruchomość o pow. 1,32 ha z domem 674 m² może być doskonale wykorzystywana zarówno do celów prywatnych, jak i biznesowych. Unikalny i nowoczesny dom został zaprojektowany i zbudowany przez architektów i specjalistów z Austrii i Polski. Jego kształt litery L, drewniana rama tarasowa i naturalne materiały, tworzą przytulną atmosferę. Otwarta przestrzeń, prostota projektu, dużo światła wpadającego przez liczne przeszklenia, dają poczucie mieszkania na zewnątrz. Pow. mieszkalna składa się z 2 obiektów połączonych garażem na 3 auta. Dom 1 wymaga jeszcze pewnych inwestycji. Dom 2 jest w pełni wykończony i umeblowany.

whole_House_Day_Front+(13) Whole_House_Night_Front+(9) whole_House_Day_Front+(11) whole_House_Day_Front+(2) Terrasse_Chimney_Day+(8)+Kopie 290_Temporary

https://www.dreamhouse.world/