Kino domowe i multiroom

System Multiroom ma nieporównywalną przewagę nad standardowym nagłośnieniem pomieszczeń, które wszyscy znamy. Różnica staje się szczególnie zauważalna w przypadku domów jednorodzinnych lub biur gdzie istnieje możliwość potencjalnego słuchania muzyki w każdym z wielu pomieszczeń.

Wysoka jakość dźwięku i obrazu

Firma IRA Inteligentne Rozwiązania Automatyki proponuje inteligentny system audio-video, którego zaletą jest połączenie profesjonalnie zintegrowanego dźwięku z nieskazitelną jakością obrazu. Warto zastanowić się nad inwestycją w nowoczesne biuro wyposażone w inteligentny system audi-video, które jest nie tylko gwarancją komfortu i funkcjonalności dla użytkowników, ale także pewnością elegancji i poczucia smaku.

Nowoczesne sale konferencyjne

Nowoczesne sale konferencyjne to zaawansowane systemy audio-video. Takie pomieszczenia wyposażone są w system składający się z projektora o dużej rozdzielczości i dopasowanego ekranu oraz wysokiej jakości urządzeń nagłaśniających, takich jak głośniki i mikrofony. W małych salach proponujemy zastosowanie niewielkich, estetycznych mikrofonów, głośników ukrytych w ścianach czy sufitach. W dużych pomieszczeniach zaawansowany system nagłośnienia umożliwi prowadzenie spotkań i konferencji, zwiększając komfort słuchaczy i mówców.