Inteligentny budynek

Warto zastanowić się nad inwestycją w biuro z XXI w. To nie tylko gwarancja komfortu i wygody dla użytkowników, pewność eleganckiego wyglądu i obniżenia kosztów utrzymania budynku. Będziecie mogli Państwo zapomnieć o skomplikowanym zarządzaniu poszczególnymi instalacjami, ponieważ obsługa inteligentnego systemu jest prosta i nie wymaga wysiłku. Budynkiem można zarządzać zdalnie i lokalnie.

Inteligentne biuro

Jak zapewnić komfort pracy?

System sterowania czuwać będzie nad funkcjonowaniem wszystkich instalacji – oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją i wentylacją, a także alarmem. Dzięki temu również koszty eksploatacji budynku będą pod kontrolą. System nie wykrywając obecności pracowników wyłączy oświetlenie na klatce schodowej i w toaletach. Nie pozwoli na otwarcie okien, podczas gdy w pomieszczeniu będzie włączona klimatyzacja. Zmniejszy ogrzewanie, by nie generować kosztów. Będzie czuwał, by ogrzewanie i klimatyzacja nie były włączone w tym samym momencie w jednym pomieszczeniu. Temperatura regulowana będzie automatycznie, w zależności od temperatury panującej na zewnątrz, a rolety w oknach opuszczą się w przypadku ostrego słońca. Nad bezpieczeństwem czuwać będzie system alarmowy reagujący na zagrożenia takie jak włamanie, pożar, czy zalanie.

Sale konferencyjne

Nowoczesne sale konferencyjne to zaawansowane systemy audio-video. Takie pomieszczenia wyposażone są w system składający się z projektora o dużej rozdzielczości i dopasowanego ekranu oraz wysokiej jakości urządzeń nagłaśniających, takich jak głośniki i mikrofony. W małych salach proponujemy zastosowanie niewielkich, estetycznych mikrofonów, głośników ukrytych w ścianach czy sufitach. W dużych pomieszczeniach zaawansowany system nagłośnienia umożliwi prowadzenie spotkań i konferencji, zwiększając komfort słuchaczy i mówców.

Inteligentny hotel

Wysoki poziom obsługi klienta jest podstawą budowania pozytywnej reputacji hoteli. Priorytetem powinno być zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa i troski, jakich oczekują goście hotelowi. Wiąże się to z nieustannie rosnącymi kosztami obsługi.

Jak zsynchronizować wysoką jakość obsługi i efektywne finansowo zarządzanie?

Należy zintegrować systemy techniczne budynków, aby zapewnić lepszą kontrolę wszystkich aspektów eksploatacji. Goście docenią wysoki stopień komfortu, a hotel będzie funkcjonować na najwyższym poziomie efektywności, co prowadzi do wzrostu rentowności przedsięwzięcia. Zintegrowany system zarządzania dla budynków hotelowych łączy sterowanie klimatem z systemem rezerwacji hotelowej, umożliwiając regulację temperatury i oświetlenia zależnie od liczby gości w hotelu. Nasze rozwiązania gwarantują również spokój personelu i gości hotelowych. Wszystkie kompletne zabezpieczenia można sprawnie integrować w systemie zarządzania budynkiem, aby zapewnić kompletną kontrolę całego wyposażenia przy użyciu jednego interfejsu użytkownika.

Obiekty sportowe i hale przemysłowe

Inteligentne instalacje mają zastosowanie również w obiektach sportowych czy przemysłowych, a także w nowoczesnych centrach handlowych. Wszędzie tam, gdzie konieczna jest jednoczesna kontrola wielu systemów, ułatwiająca pracę i użytkowanie.