Integracja i wizualizacja

Integracja wszystkich systemów to pewność, że dom spełni wszelkie wymagania co do wygody, elegancji i prestiżu. Systemy oświetlenia, ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji czy alarmowe są powszechnie instalowane, jednak dopiero ich integracja w jedną, w pełni zautomatyzowaną instalację przełoży się na komfort użytkowania.

Komfort

Mogą Państwo wyposażyć swój dom w czujniki, które będą samoczynnie reagować na słońce i cień, wysokie i niskie temperatury. Rano światła mogą załączać się powoli, by nie oślepiać mieszkańców. Otwarte okno zimą spowoduje wyłączenie grzejników. Ostre słońce sprawi, że automatycznie zasuną się rolety. Jeśli temperatura w pomieszczeniu spadnie poniżej określonej, grzejniki włączą się ponownie, by zapewnić Państwu komfortowe warunki do wypoczynku.

Wygoda

Inteligentny dom to swobodny klimat, pozwalający na zsynchronizowanie wymagań nowoczesnych domowników oraz kreatywne i nieszablonowe zarzadzanie przestrzenią. Możemy zapomnieć o rutynowych, codziennych czynnościach. Wiele z nich system wykonuje automatycznie, a wszystkimi możemy sterować w bardzo prosty sposób, za pomocą wielofunkcyjnych przycisków w panelu sterującym, a także zdalnie przy użyciu iPada, telefonu, czy komputera z podłączeniem do Internetu.

Bezpieczeństwo

Inteligentny system zapewni kompleksową ochronę przed włamaniem i kradzieżą oraz przed potencjalnym pożarem czy zalaniem. Systemy alarmowe mogą podzielić budynek na kilka stref, więc część domu, w której aktualnie nie przebywamy jest aktywnie chroniona.

Oszczędność

System nie pozwoli na jednoczesne otwarcie okien i utratę ciepła z włączonych grzejników. Samoczynnie je zamknie. Ponadto instalacja kolejnych elementów systemu jest tańsza i łatwiejsza – okablowanie budynku jest przystosowane do zmian i unowocześnień.

Nastrój i elegancja

Jeden wyświetlacz może obsłużyć cały dom – od ogrzewania, przez oświetlenie, żaluzje czy system alarmowy. Dzięki scenom świetlnym zbudują Państwo odpowiedni nastrój na każdą okazję – romantyczną kolację, mecz piłki nożnej ze znajomymi, wieczorne czytanie książki, czy imprezę. System Multiroom sprawi, że zaskoczą Państwo gości muzyką dobiegającą z niewidocznych głośników, a system kina domowego stworzy atmosferę prawdziwej sali kinowej.